Nasze serduszko na nakrętki robi furorę! Pierwszą partię dostanie 13 - letni Tymek z Ośna - Powiat Słubicki

Widzieliście już nasz pojemnik na nakrętki, który wczoraj stanął pod starostwem? Na pomysł z ogromnym sercem wpadł starosta Leszek Bajon i jest to pierwszy tego typu obiekt nie tylko w powiecie słubickim, ale także jego okolicach. „Wspaniały pomysł!”, „W moim mieście też by się takie przydało!”, „Nareszcie wiem, co zrobić z moimi nakrętkami, a mam ich cały worek” – to tylko część komentarzy, jakie pojawiły się w sieci .

- Mieszkańcy mogą przynosić nakrętki całą dobę. Zebranie ich znacznej ilości pomoże osobom potrzebującym, pojemnik spełnia też funkcję proekologiczną. I chyba się spodobał, bo w kilka godzin zapełnił się niemal w połowie – podkreśla starosta.

Komu przekażemy zawartość serca? Gdy tylko pojemnik się napełni, pierwszą partię nakrętek przekażemy 13 – letniemu Tymkowi z Ośna Lubuskiego, który potrzebuje specjalnego wózka.
Do kogo powędrują kolejne nakrętki? - O tym będziemy decydować na bieżąco - dodaje Leszek Bajon, który dziś dorzucił do pojemnika kilkaset nakrętek, zebranych przez pracowników starostwa.

Drodzy mieszkańcy, liczymy na więcej! I zachęcamy do robienia sobie fotek przy naszym serduszku oraz zamieszczania ich pod postem!