Kto zostanie tegorocznym laureatem nagrody starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu"? - Powiat Słubicki

- Osoby nietuzinkowe, które swoją działalnością na polu samorządowym, kulturowym, społecznym czy edukacyjnym przyczyniają się do rozwoju naszego powiatu - tacy są kandydaci do nagród starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu", która w tym roku zostanie przyznana po raz drugi - podkreśla starosta Leszek Bajon.

Przypomnijmy: kandydatów do nagrody wskazują: Powiatowa Rada Kobiet, Powiatowa Rada Seniorów oraz zarząd powiatu. Następnie zbiera się kapituła, w skład której wchodzą delegacje z ww. organów oraz zeszłoroczni laureaci. I tak, już 22 września, spośród zgłoszonych kandydatów kapituła wybierze trzech laureatów.

Kto nimi zostanie? Tego dowiemy się 29 września, podczas sesji Rady Powiatu.