O świcie wędki poszły w ruch - o puchar starosty trwała zacięta walka! - Powiat Słubicki

- Wędkarze z powiatu słubickiego to grupa niezwykle aktywnych i pełnych pomysłów osób z pasją, dlatego bardzo chętnie wspieramy wędkarskie zawody takie jak te – mówił wczoraj starosta Leszek Bajon, podczas podsumowania zmagań zorganizowanych na Odrze przez słubickie koło nr 2 Polskiego Związku Wędkarskiego. Starosta ufundował puchary i nagrody.

Wędkarze (i wędkarki), których było ponad dwadzieścioro, łowili „na żywej rybie”. Dozwolone było łowienie na dwie wędki, metodą gruntową.
A oto wyniki: w kategorii pań najlepsza okazała się Leonarda Openkowska, zaś kolejne miejsce na podium zdobyła Patrycja Waszkiewicz. Wśród panów pierwsze miejsce zajął Marcin Kwiatkowski, przed Henrykiem Klugiem i Krzysztofem Słowikiem.

W imieniu starosty raz jeszcze gratulujemy wszystkim zawodnikom i do zobaczenia za rok!