Półmetek wakacji za nami, a uczestnicy naszego projektu „Aktywna integracja w powiecie słubickim” nie zwalniają tempa! - Powiat Słubicki

Letnia nuda? To nie dla nich! Członkowie naszych rodzin zastępczych wzięli ostatnio udział w aż dwóch wyprawach.

Park Krasnala, minizoo, kino 8D w Nowej Soli, a kilka dni później zamek książąt lubomirskich, jezioro Lubiąż i Park Miłości w Lubniewicach - jak widać, podopieczni Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie nie mogą narzekać brak zajęć podczas wakacji.

- Oprócz walorów edukacyjnych obie wycieczki przyczyniły się do integracji rodzin zastępczych oraz do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wyjazdom sprzyjała piękna pogoda i, co najważniejsze, uśmiechy wszystkich uczestników - podkreśla Anna Gołębiowska, szefowa PCPR.
Zazdrościmy wrażeń!