Mamy to! Ćwierć miliona złotych dla dzieciaków z "Naszej Chaty" stało się faktem! - Powiat Słubicki

Oto przykład wzorowej współpracy na linii powiat słubicki - samorząd województwa!
Kilka dni temu pisaliśmy o przyznaniu przez Lubuskie 250 tysięcy złotych na dostosowanie budynku byłego internatu "Rolniczaka" na potrzeby "Naszej Chaty", która wkrótce przenosi się z Cybinki do Słubic.

Dziś starosta Leszek Bajon i członek zarządu powiatu Maciej Błoński podpisali z członkiem zarządu województwa Marcinem Jabłońskim umowę w tej sprawie.

Dzięki temu sporemu zastrzykowi finansowemu prace remontowe powinny rozpocząć się już po wakacjach, by na początku przyszłego roku dzieci z "Naszej Chaty" mogły zamieszkać w nowej siedzibie.
W ich imieniu serdecznie dziękujemy samorządowi Lubuskiego, w szczególności wicemarszałkowi Łukaszowi Poryckiemu, który w zarządzie województwa odpowiada za sprawy społeczne.