Drodzy policjanci, dziś Wasze święto! - Powiat Słubicki

- Wszystkim policjantkom, policjantom oraz pracownikom cywilnym życzę samych sukcesów, poczucia stabilizacji zawodowej, pomyślności oraz przede wszystkim, tak bardzo ważnych w dzisiejszych czasach: akceptacji oraz szacunku społecznego, które stanowią źródło dalszej motywacji zawodowej i aktywnej służby - pisał z okazji Święta Policji starosta Leszek Bajon do nadkom. Tomasza Rawy, powiatowego komendanta policji.

List gratulacyjny i życzenia dla wszystkich słubickich policjantów, w imieniu starosty, przekazał komendantowi wicestarosta Robert Włodek.
Dołączamy się do życzeń!