Zarząd powiatu i radni podziękowali byłej szefowej słubickiego Sanepidu - Powiat Słubicki

- Żegnamy dziś osobę wyjątkową. Osobę niezwykle kompetentną, o ogromnej wiedzy i pozytywnej energii, która w dodatku posiada niezwykły dar przekazywania mieszkańcom skomplikowanych wiadomości w sposób prosty i przystępny - mówili dziś: starosta Leszek Bajon i wicestarosta Robert Włodek byłej dyrektorce Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Słubicach Jadwidze Caban - Korbas.

Pani Jadwigi przedstawiać nie trzeba. Od niemal 30 lat kierowała słubickim Sanepidem, wzbudzając szacunek swoich podwładnych i sympatię mieszkańców. Jej praca została doceniona przez dwóch prezydentów RP złotym i srebrnym medalem.

Dziś, podczas sesji Rady Powiatu, wyraźnie wzruszona była dyrektorka Sanepidu odebrała podziękowania od zarządu powiatu oraz radnych. Przyłączamy się, a pani Jadwidze życzymy wszystkiego co najlepsze w życiu zarówno zawodowym, jak i osobistym!