Stworzyli prawdziwy dom pełny miłości. Dziś odebrali podziękowania - Powiat Słubicki

Przez 18 lat wychowali aż... 28 podopiecznych! Danuta i Henryk Królakowie z Kłopotu jako rodzice zastępczy stworzyli ciepły i rodzinny dom dla wielu potrzebujących mieszkańców naszego powiatu. Dziś odebrali podziękowania od starosty Leszka Bajona i wicestarosty Roberta Włodka.

- Chciałbym Państwu serdecznie podziękować za zaangażowanie i poświęcenie oraz opiekę i troskę, którymi wykazujecie się niemal od dwóch dekad jako rodzice zastępczy - pisał starosta w swoim liście.
Nie zabrakło wzruszających wspomnień, kwiatów, pamiątkowego albumu od Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie oraz, rzecz jasna, wspaniałego tortu.
Państwu Królakom raz jeszcze gratulujemy! Jesteśmy pod wrażeniem!