Policjanci z Cybinki z prezentem od starosty - Powiat Słubicki

- Tegoroczne lato będzie dla policjantów w Cybince zdecydowanie bardziej komfortowe - mówił dziś starosta Leszek Bajon, który pozyskał od firmy M.B.B. Logistics nowoczesny klimatyzator. Urządzenie wkrótce zostanie zamontowane na posterunku w Cybince.

Starosta przekazał klimatyzator burmistrzowi Cybinki Markowi Kołodziejczykowi, zaś ten - policjantom ze swojej gminy.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni. Pracujemy na poddaszu i latem często jest nie do wytrzymania. Teraz to się zmieni - nie kryła radości asp. sztab. Małgorzata Taszarek, kierownik posterunku w Cybince.

- Ja również cieszę się, że mogłem pomóc. Nasi policjanci zasługują przecież na najwyższy komfort pracy, niezależnie od pory roku - podsumował starosta.