Drugi dzień anielskiego festiwalu za nami - Powiat Słubicki

Znamy już tegorocznego Lokalnego Anioła! Został nim Zbigniew Krupa z Górzycy.
- Jest osobą bardzo życzliwą, o dobrym i ciepłym sercu - czytamy w zgłoszeniu do konkursu. I, jak przekonują mieszkańcy Górzycy, nie można się z tym nie zgodzić.

- Każdego dnia opiekuje się starszym, schorowanym małżeństwem, mieszkającym niedaleko - chwalą świeżo upieczonego Lokalnego Anioła jego sąsiedzi. W imieniu starosty Leszka Bajona, który sprawował patronat nad festiwalem, gratulujemy zasłużonego tytułu! Słowa uznania należą się też pozostałej trójce nominowanych: Sylwii Szary, Elżbiecie Lont oraz Halinie Urbanowicz. Brawo!
Co jeszcze działo się kolejnego dnia Festiwalu Aniołów? Wręczono drugą część nagród za udział w anielskich konkursach plastyczno - technicznych (przypomnijmy, że wpłynęło aż 400 prac). Małym artystom gratulowała m.in. sekretarz powiatu Wioletta Grzęda.
Swoje talenty wokalne zaprezentowały dzieci, młodzież oraz dorośli. A w przerwach między występami można było się zaopatrzyć w stroiki lub świąteczne ozdoby, sprzedawane na minijarmarku bożonarodzeniowym.
Do zobaczenia za rok! A więcej zdjęć z obu dni festwialu możecie obejrzeć na naszym profilu na Facebooku.