Odkrywali tajemnice Rzepina w świetle Księżyca - Powiat Słubicki

Miłośnicy historii ze Słubic, Frankfurtu, "trochę" bardziej oddalonego Londynu, a nawet... Chin (!), zebrali się w ostatnią sobotę sierpnia, by wziąć udział w kolejnej odsłonie nocnego odkrywania historycznych uroków Rzepina.

- W nocnej wędrówce uczestniczyło około 140 osób, w tym spora grupa uczniów klas pierwszych Technikum Leśnego w Starościnie - mówi nam organizator zwiedzania Damian Utracki, rzepiński historyk i regionalista. Brawo za pomysł! A Stanisławowi Piórkowskiemu i Kubie Szeptunowi dziękujemy za zdjęcia.