Nasi seniorzy poczuli klimat karnawału - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Jeśli karnawał, to wiadomo: bez dobrej zabawy ani rusz! Doskonale zdają sobie z tego sprawę seniorzy z Dziennego Domu Pobytu „Zielona Przystań”, którzy zaprosili wczoraj przyjaciół z Dziennego Domu Senior+ w Słubicach na fantastyczny bal.

Działo się! Na parkiecie tańce przy nieśmiertelnych przebojach, na stołach wyśmienite przysmaki z ogromnym tortem na czele, a na deser – spektakl teatralny. Doprawdy, trudno o lepszą karnawałową zabawę. A trzeba podkreślić, że okazja była podwójna – świętowano bowiem także pierwszą rocznicę utworzenia „Zielonej Przystani”.

Z tej okazji starosta Leszek Bajonoraz radna Monika Karasińska złożyli pensjonariuszom i personelowi gratulacje, wraz z najlepszymi życzeniami na kolejne lata działalności. Dołączamy się, a organizatorkom zabawy bijemy brawo za świetny pomysł!

Więcej zdjęć z balu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku. 

Share