Nasi seniorzy poczuli klimat karnawału - Powiat Słubicki

Jeśli karnawał, to wiadomo: bez dobrej zabawy ani rusz! Doskonale zdają sobie z tego sprawę seniorzy z Dziennego Domu Pobytu „Zielona Przystań”, którzy zaprosili wczoraj przyjaciół z Dziennego Domu Senior+ w Słubicach na fantastyczny bal.

Działo się! Na parkiecie tańce przy nieśmiertelnych przebojach, na stołach wyśmienite przysmaki z ogromnym tortem na czele, a na deser – spektakl teatralny. Doprawdy, trudno o lepszą karnawałową zabawę. A trzeba podkreślić, że okazja była podwójna – świętowano bowiem także pierwszą rocznicę utworzenia „Zielonej Przystani”.

Z tej okazji starosta Leszek Bajonoraz radna Monika Karasińska złożyli pensjonariuszom i personelowi gratulacje, wraz z najlepszymi życzeniami na kolejne lata działalności. Dołączamy się, a organizatorkom zabawy bijemy brawo za świetny pomysł!

Więcej zdjęć z balu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.