Mikołaj odwiedził rodziny zastępcze i dzieciaki z "Naszej Chaty" - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

 - Czy byłeś grzeczny cały rok? - Tak... ale... to trzeba cały rok? No, różnie z tym bywało... - Tak myślałem... Ale nie było chyba tak źle, prawda? Z pewnością zasłużyłeś na prezent. - O tak, na pewno!

Zapewne się domyślacie, że to fragment rozmowy pewnego pana w czerwonym stroju i z siwą brodą z kilkuletnim chłopcem. Tak, tak, zgadliście! Ów malec był jednym z wielu uczestników wczorajszej zabawy mikołajkowej dla rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu oraz dzieci z „Naszej Chaty”. To przedświąteczne spotkanie zorganizowało w starostwie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, które jak zwykle stanęło na wysokości zadania.

- Jestem zdumiony, że salę, w której zwykle odbywają się sesje Rady Powiatu, można zmienić w cudowne pomieszczenie, wypełnione świąteczną atmosferą – mówił starosta Leszek Bajon, pod którego patronatem odbyła się impreza i który pomógł Mikołajowi w zakupie fantastycznych prezentów. Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku, który nasi goście zajadali przy dźwiękach kolędowego koncertu, zagranego przez uczniów słubickiej szkoły muzycznej

A potem na sali rozległo się gromkie: "już jest!" i w drzwiach ukazał się... święty Mikołaj, który raźno zabrał się do rozdawania prezentów. - Cieszymy się, że te mikołajkowe spotkania stały się już tradycją. I cieszymy się, że o nas pamiętacie - śmiali się uczestnicy dzisiejszej zabawy. Cała przyjemność po naszej stronie i.. wraz z wami odliczamy już dni do pierwszej gwiazdki!

Więcej zdjęć z wczorajszego spotkania z Mikołajem znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share