Tu na razie jest betonowe ściernisko… ale będzie nowoczesne boisko! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

A raczej cały sportowy kompleks! Starosta Leszek Bajon dotrzymał słowa: wkrótce na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego ruszy budowa nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego, wyposażonego w dwie bieżnie, trybuny, skocznię do skoku w dal i wzwyż oraz rzutnię do pchnięcia kulą.

To jednak nie wszystko! Tuż obok powstanie boisko rekreacyjne, a nieopodal Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego integracyjny plac zabaw, dla wychowanków szkoły oraz pobliskiej "Naszej Chaty". To wszystko z nowym oświetleniem, monitoringiem, chodnikami, piłkochwytami i ogrodzeniem, nie zabraknie wypoczynkowej wiaty, otoczonej zielenią. To będzie prawdziwy hit na sportowej mapie powiatu słubickiego!

Dziś odpowiednią umowę z wykonawcą podpisał starosta Leszek Bajon. Towarzyszyli mu: wicestarosta Robert Włodek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Chustecki, skarbnik powiatu Grażyna Neumann oraz dyrektorka CKZiU Małgorzata Kościńska. Budowa kompleksu pochłonie niemal 4,6 mln zł, z czego ponad 4,1 mln pochodzi z Rządowego Funduszu Polski Ład. Prace rozpoczną się już na wiosnę, zaś całość ma być gotowa po wakacjach. Nie możemy się już doczekać!

A póki co, zapraszamy do obejrzenia zdjęć wizualizacji kompleksu, które publikujemy po raz pierwszy!

Share