Starostowie czterech partnerskich powiatów spotkali się w Słońsku - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

To już tradycja - raz na jakiś czas starostowie czterech partnerskich powiatów z obu stron Odry - słubickiego, sulęcińskiego, krośnieńskiego i Odra-Szprewa - spotykają się, by podsumować dotychczasowe wspólne działania, projekty itp. Tym razem gospodarzem był starosta sulęciński Tomasz Jaskuła, który zadbał, by wczorajsza wizyta w jego powiecie została gościom na długo w pamięci.

Po rozmowach w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Sulęcinie, wójt Słońska Janusz Krzyśków oprowadził po Muzeum Martyrologii oraz pokazał wyremontowany dzięki unijnym środkom Gminny Ośrodek Kultury. Nie zabrakło wizyty w Parku Narodowym "Ujście Warty" oraz Lubuskim Muzeum Browarnictwa w Witnicy.

- To był intensywny dzień. Dziękuję wszystkim i do zobaczenia ponownie, tym razem w powiecie słubickim - podsumował starosta Leszek Bajon, któremu towarzyszył przewodniczący Rady Powiatu Wiesław Kołosza.

Share