Podziękowaliśmy naszym rodzinom zastępczym - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Prawo jazdy, pozwolenie na budowę czy mapka geodezyjna - to, że takie rzeczy można załatwić w starostwie, wie chyba każdy. Ale chyba mało kto przypuszczał, że na terenie urzędu da się urządzić fantastyczną zabawę. - Dziś po raz drugi udowodniliśmy, że jest to absolutnie możliwe - mówił w sobotę starosta Leszek Bajon, który wraz z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie zaprosił rodziny zastępcze z całego powiatu oraz dzieci z "Naszej Chaty" na piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Czego tu nie było! Ogromne dmuchańce od kunowickiej "Uśmiechniętej planety", wata cukrowa, popcorn i przysmaki z grilla. Furorę robiły: piłkarzyki, cymbergaj, rzutki, konsola z grami, siłomierz czy wirtualne gogle. Nie mogło zabraknąć podziękowań dla członków rodzin zastępczych.

Raz jeszcze dziękujemy za to, co robicie na co dzień i za... sobotnią zabawę! Zapraszamy do fotogalerii, którą znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share