Budowa sala gimnastycznej przy słubickim Ogólniaku idzie zgodnie z planem - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Na pewno jesteście ciekawi, na jakim etapie jest budowa sali gimnastycznej przy słubickim Zespole Szkół Licealnych. Dziś zajrzeliśmy tam z aparatem. I jak wam się podoba? Mimo, że budowa sali wciąż trwa, to już teraz obiekt, zarówno w środku jak i na zewnątrz, coraz bardziej nabiera kształtów.

Przypomnijmy: w nowej sali gimnastycznej zmieści się 500 osób. Obiekt naszpikowany będzie nowoczesnymi rozwiązaniami. Znajdzie się tu szereg udogodnień dla osób niepełnosprawnych oraz zaplecza wraz z szatniami.

Będzie można pograć tu w piłkę nożną, ręczną, koszykówkę, siatkówkę, a nawet uprawiać judo. A co najważniejsze, obiekt nie będzie służył wyłącznie potrzebom Ogólniaka - korzystać będą z niego mogli uczniowie także innych słubickich szkół oraz wszyscy mieszkańcy. Budynek będzie pełnił też funkcję sali widowiskowej, gdzie będą mogły odbywać się np. koncerty.

- Wszystko wskazuje na to, że sala będzie służyła mieszkańcom już w nowym roku szkolnym – zapowiada starosta Leszek Bajon.

Share