To dopiero urodziny! Dwieście lat, pani Olgo! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Doczekała się trojga dzieci, ośmiorga wnuków i aż szesnaściorga prawnuków – Olga Derdziak z Rzepina kończy dziś 90 lat!

Rozpoczęty wczoraj Lubuski Tydzień Seniora, jak i dzisiejsze urodziny szacownej solenizantki, były okazją do odwiedzin mieszkańców Dziennego Domu Senior+ przez starostę Leszka Bajona, wicestarostę Roberta Włodka i szefową Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Annę Gołębiowską. A podkreślmy, że pani Olga (przez przyjaciół zwana Olą), uczestniczy w życiu placówki od samego jej początku.

Był fantastyczny tort i, prócz gromkiego „sto lat”, samodzielnie ułożona przez naszych seniorów urodzinowa piosenka. – Żeby ten uśmiech nie schodził z twarzy przez kolejne lata – mówili goście solenizantce, zaś z pozostałymi seniorami rozmawiali o ważnych dla nich sprawach.

Dziękujemy za przemiłe przyjęcie, a pani Oldze z okazji jej urodzin, jak i pozostałym mieszkańcom Domu podczas trwającego ich tygodnia, raz jeszcze życzymy długich lat w zdrowiu!

Share