To dopiero urodziny! Dwieście lat, pani Olgo! - Powiat Słubicki

Doczekała się trojga dzieci, ośmiorga wnuków i aż szesnaściorga prawnuków – Olga Derdziak z Rzepina kończy dziś 90 lat!

Rozpoczęty wczoraj Lubuski Tydzień Seniora, jak i dzisiejsze urodziny szacownej solenizantki, były okazją do odwiedzin mieszkańców Dziennego Domu Senior+ przez starostę Leszka Bajona, wicestarostę Roberta Włodka i szefową Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Annę Gołębiowską. A podkreślmy, że pani Olga (przez przyjaciół zwana Olą), uczestniczy w życiu placówki od samego jej początku.

Był fantastyczny tort i, prócz gromkiego „sto lat”, samodzielnie ułożona przez naszych seniorów urodzinowa piosenka. – Żeby ten uśmiech nie schodził z twarzy przez kolejne lata – mówili goście solenizantce, zaś z pozostałymi seniorami rozmawiali o ważnych dla nich sprawach.

Dziękujemy za przemiłe przyjęcie, a pani Oldze z okazji jej urodzin, jak i pozostałym mieszkańcom Domu podczas trwającego ich tygodnia, raz jeszcze życzymy długich lat w zdrowiu!