Przychodnia POZ przy szpitalu już przyjmuje pacjentów. Do tej pory zapisało się 3 tysiące mieszkańców! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Pandemia pokazała nam, jak ważna dla pacjentów jest dostępność do usług medycznych. Stąd nasza decyzja o uruchomieniu przy szpitalu przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej - mówił dziś starosta Leszek Bajon, który wraz z przewodniczącym Rady Powiatu Wiesławem Kołoszą oraz prezesem lecznicy Adamem Koniukiem oglądał nowy obiekt.

A trzeba przyznać, że jest na co popatrzeć - świeżo wyremontowane pomieszczenia, nowoczesne gabinety, wygodna poczekalnia, a na ścianach piękne prace wychowanków Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach. Przychodnia mieści się tuż przy bramie wjazdowej do szpitala, od strony ulicy Nadodrzańskiej.

- Póki co, do dyspozycji pacjentów jest dwóch lekarzy, jednak docelowo będzie ich więcej - zapewniał prezes szpitala, zachęcając mieszkańców do składania deklaracji do POZ. Można to zrobić w czasie pracy przychodni, czyli od poniedziałku do piątku, od godz. 8.00 do 18.00. Zapraszamy! Dodajmy, że w ostatnich dniach zapisało się już 3 tysiące osób.

Share