Co słychać wśród książek? - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Amnestia dla zapominalskich, rodzinny konkurs plastyczny i kolejne spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. W słubickiej bibliotece jak zwykle dzieje się niemało.

 - Biblioteka ogłasza amnestię dla zapominalskich! 
W maju słubicka biblioteka nie będzie pobierać żadnych regulaminowych opłat od czytelników za przetrzymywane książki. - Zatem, Czytelniku, jeśli masz w domu dawno wypożyczone książki, jest to dla Ciebie szansa, by bez żadnych konsekwencji oddać je do biblioteki - zachęcają jej pracownicy.

 - Słubicka biblioteka serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu słubickiego do udziału w powiatowym, rodzinnym konkursie plastycznym pt. „Muminki i przyjaciele”. Prace należy złożyć do 13 maja w bibliotece słubickiej lub w bibliotekach publicznych powiatu słubickiego (w Rzepinie, Górzycy, Cybince i Ośnie Lubuskim). Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.biblioteka.slubice.pl oraz na stronach bibliotek publicznych powiatu słubickiego. Czekają atrakcyjne nagrody!

 - Podczas kwietniowego spotkania w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki klubowiczki wzięły na warsztat książkę Grzegorza Kozery „Króliki Pana Boga”. - A już dziś zapraszamy na kolejne spotkanie DKK, które odbędzie się 29 maja o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych. Tematem spotkania będzie książka Magdaleny Witkiewicz "Pracownia dobrych myśli" - zapraszają organizatorzy.

Share