Mali artyści wyczarowywali prawdziwe cuda! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Święta, święta i... wiadomo. My jednak zostajemy przy wielkanocnych klimatach, przypominając, jak wyglądały świąteczne warsztaty w słubickiej bibliotece. 


I tak, 17 kwietnia oddział dla dzieci zamienił się w wielką, kolorową pracownię artystyczną! Uczestnicy z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością ozdabiali kurki, wykorzystując kolorową flizelinę, filc, wstążki, piórka i tasiemki, ozdoby i kwiatki. 
- Na najmłodszych uczestników czekał minikącik wielkanocny, gdzie mogli pokolorować świąteczne zajączki i pisanki. Powstały niepowtarzalne, wyjątkowe i kolorowe kurki, a co najważniejsze, wykonane samodzielnie! - podkreślają pracownicy biblioteki, którzy serdecznie dziękują uczestnikom za wspaniałą atmosferę! A więcej zdjęć z warsztatów znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share