Nowy rok szkolny z nowoczesnym sprzętem - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Mimo, że wakacje w pełni, w naszych szkołach wiele się dzieje! W ramach projektu Modernizacja Kształcenia Zawodowego w Powiecie Słubickim trwa dalsze doposażanie szkolnych pracowni.


- To jest nowoczesna tablica interaktywna, z rzutnikiem krótkoogniskowym i wizualizerem. Na pewno przyda się naszym uczniom - nie kryje radości Jolanta Czerneńko, zastępca dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Słubicach, która pokazała nam świeżo dostarczone, jeszcze nierozpakowane urządzenie.
Oprócz tablicy jest też dziewięć rzutników samodzielnych, wraz z solidnymi uchwytami. Sprzęt, który kosztował około 33 tys. zł, trafił właśnie do naszych szkół. Ale to nie wszystko.
- Wkrótce nasi uczniowie i nauczyciele dostaną 104 zestawy komputerowe. Będzie też ogłoszony przetarg na dostawę urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek oraz dodatkowych elementów wyposażenia, takich jak np. tablice suchościeralne czy niszczarki - wylicza koordynatorka projektu Sylwia Cor.
Ponadto w szkołach pojawią się nowe meble, a także dodatkowe wyposażenie pracowni praktycznej nauki zawodu, np. sprzęt ogrodniczy dla Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego czy samochodowe modele dla Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach. 
–Wszystko to powinno trafić do naszych szkół jeszcze w wakacje lub na samym początku roku szkolnego – zapowiada S. Cor. I wtedy do tematu wrócimy.

Share