Deszcz medali dla chłopaków z Athletic Team Rzepin! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Chłopaki z Athletic Team Rzepin po raz kolejny nie zawiedli i z tegorocznych Mistrzostw Europy wrócili z pokaźnym kompletem medali.
- Niech te dzielnie wywalczone krążki będą nie tylko nagrodą, ale także mobilizacją do zdobywania kolejnych laurów przez członków Waszego zespołu - winszuje naszym mistrzom starosta Marcin Jabłoński. Dołączamy się do gratulacji i zapraszamy na relację ze zmagań, którą dostaliśmy od Krzysztofa Zakrzewskiego, złotego medalisty turnieju, i, uwaga, światowego rekordzistę! 

Nadszedł czas podsumowania Mistrzostw Europy 2018. Jak już wielu naszych fanów wie, Athletic Team Rzepin, w sześcioosobowym składzie, walczył o najlepsze wyniki podczas czempionatu w Pabianicach. Jednak już po przyjeździe na miejsce okazało się, że nie jest tak różowo...
U kilku naszych zawodników odnowiły się stare i zaleczone kontuzje. Było to o tyle niepokojące, że mieliśmy realną szansę na nowe rekordy poszczególnych zawodników, włączając to plany próby ustanowienia Rekordu Świata przez jednego z naszych reprezentantów. 
Jednak jak znacie Athletic Team, to się domyślacie, że łatwo się nie poddajemy. Należało szybko i skutecznie reagować. W tym pomogła nam wiedzą z dziedziny odnowy biologicznej i pomoc wybitnego specjalisty od masażu sportowego Michała Mikołajczyka. Owocem tego było:

Dawid Urbanowicz - srebrny medal Mistrzostw Europy w kat. nastolatków RAW i złoty w kat. EQ, 
Krzysztof Wolszczak - złoty medal Mistrzostw Europy, 
Krzysztof Wieczorek - srebrny medal Mistrzostw Europy, 
Dawid Deptuch - złoty medal Mistrzostw Europy, 
Rafał Żarnowski - złoty medal Mistrzostw Europy, 
Krzysztof Zakrzewski - złoty medal Mistrzostw Europy i ustanowiony nowy REKORD ŚWIATA.

Wielkie podziękowania należą się naszym kibicom, którzy trzymali za nas kciuki. Ogromne podziękowania za wszystkie słowa wsparcia, bo było ich mnóstwo i bardzo nam pomagały. Jednak przede wszystkim podziękowania należą się tym, bez których nie byłoby możliwe zorganizowanie całej drużyny na takim poziomie, czyli naszym sponsorom. Mamy to szczęście, że rozumiecie wielki wysiłek jaki wkładamy w sport.

Krzysztof Zakrzewski

Share