Strażacy ochotnicy ze Smogór mieli swój jubileusz - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Dzięki Waszej pracy i zaangażowaniu przez kolejne dziesięciolecia, społeczność gminy Ośno Lubuskie mogła zawsze liczyć na gotowość do niesienia pomocy oraz poświęcenie w ochronie życia i mienia - pisał starosta Marcin Jabłoński w liście gratulacyjnym do prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Smogórach Józefa Apanowicza. To z okazji jubileuszu 70-lecia smogórskiej OSP.


- Za tę codzienną, podkreślmy z szacunkiem – ochotniczą – służbę na rzecz bezpieczeństwa, za tę niezwykle ważną pracę przez siedem dziesięcioleci, składam wszystkim strażackim pokoleniom szczere podziękowania - czytamy dalej w liście, który w imieniu starosty przekazał strażakom jego zastępca Leopold Owsiak.
Sobotnie uroczystości, w których prócz wicestarosty wziął udział także komendant Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach mł. bryg. Wojciech Śliwiński, rozpoczęły się mszą św. w intencji strażaków, a po części oficjalnej, w sali wiejskiej rozpoczął się uroczysty bankiet, przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich w Smogórach.
Gratulujemy zacnego jubileuszu i dziękujemy za zaproszenie!

Share