"Lubuskie wita wiosnę" w Słubicach - koncertowo i prozdrowotnie - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

To był dopiero wieczór! W piątek aula Collegium Polonicum pękała w szwach. I nic dziwnego: Kasia Kowalska to marka sama w sobie, a jej koncert można określić jednym słowem: fantastyczny.

To w ramach organizowanej przez Urząd Marszałkowski akcji „Lubuskie wita wiosnę”. - Każde miejsce naszego województwa jest równie ważne i staramy się, by atrakcyjne wydarzenia odbywały się nie tylko w Gorzowie i Zielonej Górze, ale w każdym mieście naszego regionu – mówił przed koncertem marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński. Towarzyszył mu starosta Leszek Bajon.

Jednak „Lubuskie wita wiosnę” nie tylko muzycznymi doznaniami - w holu uczelni swoje stoisko miał m.in. Departament Ochrony Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego, przy którym zachęcano do profilaktyki. Można było zrobić sobie podstawowe badania, nie zabrakło stoisk Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Słubicach oraz Lubuskiego Centrum Pulmonologii w Torzymiu.

Share