Mikołaj odwiedził dzieci z rodzin zastępczych i z "Naszej Chaty" - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Las pachnących choinek, świąteczna atmosfera, kolędy, ozdoby i oczywiście mnóstwo prezentów, które powędrowały dzisiaj do naszych małych gości – prawda, że wspaniale? A najlepsze, że to wszystko udało się zorganizować się… w starostwie!

Dzieci z rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu oraz wychowankowie „Naszej Chaty” byli zachwyceni przygotowaną specjalnie dla nich imprezą mikołajkową. Zorganizowało ją dziś w starostwie Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, które jak zwykle stanęło na wysokości zadania.

- Nie przestaje mnie zadziwiać, że salę, w której zwykle odbywają się sesje Rady Powiatu, można zmienić w cudowne pomieszczenie, wypełnione świąteczną atmosferą – mówił starosta Leszek Bajon, pod którego patronatem odbyła się impreza i który ją dofinansował. Życzenia złożył także wicestarosta Robert Włodek.

Nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku, który nasi goście zajadali przy dźwiękach kolędowego koncertu. A jedną z choinek ustrojono bombkami, przygotowanymi własnoręcznie przez seniorów z Dziennego Domu Senior+ i dzieci z „Naszej Chaty”. Drzewko wygląda naprawdę olśniewająco!

A potem na sali rozległo się gromkie: „już jest!” i w drzwiach ukazał się... święty mikołaj, który raźno zabrał się do rozdawania prezentów.

- Cieszymy się, że te mikołajkowe spotkania stały się już tradycją. I cieszymy się, że o nas pamiętacie - śmiali się uczestnicy dzisiejszej zabawy. Podziękowania należą się także licznym sponsorom, dzięki którym nasi mali goście mogą cieszyć się z fantastycznych prezentów.

Cała przyjemność po naszej stronie i.. wraz z wami odliczamy już dni do pierwszej gwiazdki!

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share