W starostwie przy kawie o biznesie i środkach unijnych - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Czy można porozmawiać o poważnym biznesie i niemałych pieniądzach w swobodnej atmosferze? Okazuje się, że jak najbardziej!

Już po raz trzeci marszałek województwa lubuskiego Marcin Jabłoński, starosta Leszek Bajon oraz Irena Billewicz z Aneri Business Club zaprosili przedstawicieli różnorodnych przedsiębiorstw z powiatu słubickiego (i nie tylko) na spotkanie networkingowe, w formie śniadania biznesowego, które odbyło się dziś w starostwie.

- Cieszę się, że po raz kolejny doszło do tego spotkania. W powiecie słubickim działa wiele prężnych firm, których przedstawiciele nie mają jednak zbyt wielu okazji, by wspólnie porozmawiać przy kawie. Teraz taka sposobność się nadarzyła - mówił dziś starosta, witając uczestników. Nie zabrakło wicestarosty Roberta Włodka.

- Tu nie dominuje stół prezydialny, nie będzie nudnych referatów - podkreślał marszałek Marcin Jabłoński, mówiąc o istnieniu wielu możliwości starania się o unijne fundusze. Stąd na spotkaniu można było zasięgnąć informacji dotyczących sposobów pozyskania środków europejskich (w szczególności z Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027 oraz Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki).

Była okazja do obejrzenia prezentacji oferty Banku Gospodarstwa Krajowego, skierowanej dla przedsiębiorców, przedstawienia swojej firmy, a także wymiany doświadczeń w luźnej atmosferze i przy poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok!

406071787 675934424528078 6496911047824619561 n

Share