Grażyna Żełudok pierwszą tegoroczną laureatką Nagrody Starosty Słubickiego „Człowiek w służbie powiatu” - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Zna ją doskonale każda z rodzin zastępczych w powiecie, z kolei ona, jako jedyna, jest w stanie przybliżyć historie życiowe każdego z wychowanków owych rodzin. Jest też prawdziwą skarbnicą wiedzy, jeżeli chodzi o działalność Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach.

Grażyna Żełudok, bo o niej mowa, swoim ogromnym doświadczeniem, nie tylko zawodowym, dzieli się z innymi pracownikami PCPR-u; wprowadzała w tajniki funkcjonowania jednostki każdego nowo zatrudnionego urzędnika, służąc zawsze pomocą i radą. Z jej wiedzy i praktyki korzystali także, zaczynając swoją ścieżkę jako pracownicy socjalni, zarówno Jakub Piosik (drugi w kolejności szef PCPR-u), jak i obecna dyrektorka Anna Gołębiowska.

- To osoba niezwykle oddana swojej pracy, zawsze skromna, nieszukająca poklasku i rozgłosu, pełna empatii i wrażliwości – mówią o pani Grażynie jej współpracownicy i podopieczni.

To wszystko nie mogło pozostać bez odzewu: wzruszona Grażyna Żełudok odebrała dziś z rąk starosty Leszka Bajona w pełni zasłużoną Nagrodę Starosty Słubickiego „Człowiek w służbie powiatu”. Serdecznie gratulujemy!

Share