Dziś Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - zapraszamy na Drzwi Otwarte! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Wszystkim członkom rodzin zastępczych z powiatu słubickiego, z okazji ich święta składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i poświęcenie oraz opiekę i troskę - mówi starosta Leszek Bajon, który wraz z szefową Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Anną Gołębiowską zaprasza zainteresowanych założeniem takiej rodziny na Drzwi Otwarte – odbędą się one dziś, od 10.00 do 14.00 w PCPR.

- Wychowywanie w rodzinie zastępczej jest ogromną szansą dla każdego dziecka, marzącego o posiadaniu własnych, kochających bliskich. Dlatego w powiecie słubickim nieustannie trwa akcja poszukiwania rodzin zastępczych – tłumaczy starosta. Warto pamiętać, że ustanowiony 17 lat temu decyzją sejmu i obchodzony dziś Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to okazja nie tylko do złożenia podziękowań rodzicom zastępczym, ale również czas, by głośno mówić o potrzebach tychże rodzin.

Share