W czwartek Dzień Walki z Depresją. Można skorzystać z bezpłatnych konsultacji - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

W związku z obchodami Światowego Dnia Walki z Depresją, który przypada na 23 lutego, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Słubicach zaprasza do skorzystania z nieodpłatnych konsultacji psychologicznych.

Celem podejmowanych działań jest w szczególności upowszechnianie wiedzy na temat tej choroby, zwrócenie uwagi na potrzebę jej diagnozowania oraz zachęcanie do podjęcia leczenia.

Depresja może objawiać się poprzez występowanie obniżenia nastroju, utratę zainteresowań i zdolności do radowania się, zmniejszenie energii prowadzące do wzmożonego zmęczenia i zmniejszenia aktywności, osłabienie koncentracji, niską samoocenę i wiarę w siebie, poczucie winy, pesymistyczne widzenie przyszłości, zaburzenia snu i zmniejszony apetyt, a także myśli i czyny samobójcze.  

Jeżeli podejrzewasz, że problem ten dotyczy Ciebie lub twoich bliskich, konsultacja może być okazją do porozmawiania o objawach i zdobycia informacji o możliwościach dalszej pomocy.

Konsultacje będą prowadzone przez psychologów: Magdalenę Hamrol i Łukasza Wierzbickiego, w czwartek (23 lutego), w godzinach od 9:00 do 18:00, w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, przy ul. Sienkiewicza 28 w Słubicach, pokój 007.

Konieczne wcześniejsze zapisy pod nr tel. 95 758 21 40.

Share