Czy na przydrożnych śmieciarzy naprawdę nie ma rady? - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Drodzy mieszkańcy! Spieszymy donieść, że znamy miejsca, gdzie można natknąć się na niebywałe okazje, wobec których, doprawdy, nie można przejść obojętnie!

Czy komuś z was marzy się lodówka? A może komplet opon - zimowych lub letnich? Albo też potrzebujecie kilku słoików do przetworów? Oczywiście, również są, i to całe mnóstwo. Pościel? Jak najbardziej! O wszelakiej maści ubraniach nie wspominając - wiemy, skąd brać wypełnione nimi całe worki, podobnie, jak wiele innych "wspaniałych" przedmiotów codziennego użytku.

I od razu precyzujemy: nie reklamujemy żadnego supermarketu, lecz prezentujemy "towar", który w hurtowych ilościach "wyłożono" wzdłuż powiatowych dróg, zwłaszcza między Słubicami a Pławidłem oraz Świniarami a Radowem.

Apeli było wiele. Dlatego tym razem za pomocą sarkazmu usiłujemy ukazać narastającą skalę problemu, jakim jest nagminne i coraz śmielsze wyrzucanie śmieci (także tych wielkogabarytowych) gdzie popadnie - osoby, których zachowanie nie mieści się w żadnych kategoriach, nie silą się zbytnio na znalezienie dogodnego dla nich miejsca - po prostu zatrzymują się na drodze, zrzucając odpady... ot tak, na poboczu.

Stąd prośba do mieszkańców: jeśli będziecie świadkami podobnych działań, nie wahajcie się i dzwońcie na policję.

Jest nadzieja, że raz przyłapany śmieciarz pomyśli dwukrotnie, nim ponownie pomyli drogę albo las z wysypiskiem lub składnicą złomu.

.

 

Więcej zdjęć zaśmieconych poboczy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share