Słubiccy policjanci podsumowali rok i pożegnali swojego komendanta - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

Jaka była wykrywalność przestępstw w minionym roku? Czy był bezpieczniejszy od poprzedniego? Jak wygląda ubiegłoroczna statystyka wypadków w powiecie, aż wreszcie: ilu kierowców siadło za kółko pod wpływem alkoholu? To tylko niektóre kwestie, które poruszono podczas dzisiejszej odprawy służbowej słubickich policjantów, podsumowującej ubiegły rok. Jak wypadli nasi mundurowi? Okazuje się, że całkiem nieźle.

- Po tej prezentacji widać, że dla tutejszych funkcjonariuszy hasło „Pomagamy i chronimy” nie jest pustym frazesem – mówił zastępca komendanta wojewódzkiego policji insp. Szymon Sędzik. W podsumowaniu wzięli również udział m.in.: starosta Leszek Bajon oraz włodarze gmin powiatu słubickiego.

Pożegnano także komendanta powiatowego policji nadkom. Tomasza Chichłowskiego, który kierował słubicką komendą od czerwca 2021 roku, a który dziś odszedł ze służby w policji. Jego obowiązki przejął dotychczasowy zastępca komendanta kom. Mariusz Wojtuściszyn. - Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych potrzeb społecznych, a jego zapewnienie jest priorytetowym celem policji. Pan wywiązał się z tego zadania wzorowo – pisał starosta w swoim liście, dziękując komendantowi za współpracę.

szt copy

Share