Czterech starostów jednym głosem o dalszej współpracy - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Nowe technologie to przyszłość naszych powiatów. A tak się składa, że my stawiamy na przyszłość i właśnie taki kierunek powinny obrać nasze kolejne projekty. Mam tu na myśli zwłaszcza elektromobilność – podkreślał starosta Leszek Bajon, który na zaproszenie starosty Rolfa Lindemanna odwiedził wczoraj powiat Odra-Szprewa. Rozmowy na temat rozwoju technologicznego przygranicznych powiatów toczyły się m.in. na placu budowy gigantycznej fabryki Tesli, która powstaje niedaleko Grünheide.

Nie zabrakło starostów z zaprzyjaźnionych powiatów: krośnieńskiego (Grzegorza Garczyńskiego) oraz sulęcińskiego (Tomasza Jaskuły). - Nasza współpraca nabiera rozpędu i nie przeszkodziła jej nawet pandemia – mówili jednym głosem czterej starostowie po podsumowaniu dotychczasowych wspólnych działań i planowaniu kolejnych.

Dziękujemy za przemiłe przyjęcie i do zobaczenia wkrótce! Tym razem po polskiej stronie.

Share