Dzielnie walczyli o puchar starosty! - Powiat Słubicki

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
There is no translation available.

- Sport jest w stanie zastąpić prawie każdy lek, ale żaden lek nie zastąpi sportu - mówił dziś w Górzycy, podczas otwarcia VIII Spartakiady Ziemi Lubuskiej dla Osób Niepełnosprawnych o Puchar Starosty Słubickiego, jej współorganizator starosta Leszek Bajon. Towarzyszył mu wicestarosta Robert Włodek, nie zabrakło także szefów gmin powiatu słubickiego.

Skok w dal, rzut piłeczką tenisową, bieg na czas z przeszkodami... To tylko część konkurencji, z którymi zmierzyło się około czterystu uczestników z trzynastu Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz siedmiu Środowiskowych Domów Samopomocy w całym województwie!

Głównym organizatorem spartakiady było Polsko - Niemieckie Stowarzyszenie "Humanitas" z Górzycy, przy pomocy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Górzycy. 
A całość dofinansowano z budżetu powiatu słubickiego, w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku.
Brawa dla wszystkich zawodników! Więcej zdjęć ze spartakiady znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.

Share