Kto zostanie "Człowiekiem w służbie powiatu"? - Powiat Słubicki

Kapituła zdecydowała! Jest decyzja, kto otrzyma pierwsze w historii powiatu słubickiego medale starosty "Człowiek w służbie powiatu'"!

Na pewno pamiętacie, że podczas powiatowych obchodów 30. rocznicy wolnych wyborów, które odbędą się 3 czerwca w Collegium Polonicum, po raz pierwszy będą wręczane medale starosty słubickiego "Człowiek w służbie powiatu".
W poniedziałek Powiatowa Rada Seniorów, Powiatowa Rady Kobiet i zarząd powiatu wskazały swoich kandydatów.
A teraz najważniejsze: dwa dni później kapituła składająca się z przedstawicieli ww. organów, wybrała ze wskazanych kandydatów trójkę laureatów!
Kto otrzyma medale "Człowiek w służbie powiatu" AD 2019? O tym przekonamy się już za nieco ponad tydzień!