Jak oceniasz jakość i dostępność opieki zdrowotnej? Możesz wyrazić to w ankiecie - Powiat Słubicki

Lubuski Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia i Urząd Statystyczny w Zielonej Górze realizują badanie dotyczące oceny jakości funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w powiatach województwa lubuskiego. Instytucje te zwracają się do mieszkańców województwa lubuskiego z prośbą o wzięcie udziału w badaniu i wypełnienie poniższej ankiety. Pytania dotyczą opieki zdrowotnej (jakości, dostępności).

NFZ i US zapewniają o pełnej poufności i anonimowości uzyskanych danych. Ich opracowanie w postaci zbiorczych zestawień statystycznych uniemożliwia identyfikowanie osób biorących udział w badaniu.

Bardzo dziękujemy za kompletne wypełnienie ankiety!

Ankieta znajduje się pod tym adresem: