Dzielnie walczyli o puchar starosty - Powiat Słubicki

- Sport to zdrowie! I nieważne są wyniki, tylko zdrowa rywalizacja, wszystkim życzę powodzenia! - mówił wczoraj w Cybince starosta Leszek Bajon, podczas otwarcia VI Turnieju Piłki Nożnej Osób z Niepełnosprawnością o Puchar Starosty Słubickiego. Staroście towarzyszyli: wicestarosta Robert Włodek oraz członek zarządu powiatu Sebastian Łukaszewicz.

W zmaganiach, zorganizowanych przez stowarzyszenie Wsparcie, wzięło udział pięć drużyn, reprezentujących: Środowiskowe Domy Samopomocy w Lubniewicach i Bieganowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Żabicach i Krośnie Odrzańskim oraz Powiatowy Ośrodek Wsparcia w Rzepinie.
Zwyciężyła drużyna z WTZ w Żabicach. Na podium znaleźli się też zawodnicy z Lubniewic i Krosna Odrzańskiego. Najlepszym strzelcem został Łukasz Walicki z Lubniewic, zaś tytuł najskuteczniejszego bramkarza powędrował do Anny Tomczyk z Rzepina.
W imieniu starosty gratulujemy wszystkim piłkarzom turnieju! Pokazaliście moc!