Ogólnopolski Rajd Rowerowy Grand Prix Amatorów na Szosie również na terenie powiatu słubickiego - Powiat Słubicki

Poniżej komunikat od organizatorów:

12 maja na rowerową majówkę zapraszamy do prastarego miasta tkaczy, czyli do Krosna Odrzańskiego!

Dokąd konkretnie skierujemy nasze koła i siodełka? Ze względu na prowadzone i planowane prace drogowe pierwotna trasa zmieniła się dość istotnie, a tytułowe „Nadodrzańskie Łąki Umajone” rozpościerać się będą między Krosnem Odrzańskim a Cybinką (najpierw w bezpośredniej bliskości Odry, a w drodze powrotnej – nieco bardziej na północ). W rzeczywistości 120 km trasa przebiegać będzie więc drogami Puszczy Rzepińskiej. I choć spieszyć się nie ma dokąd, to pewnie emocjonującej rywalizacji nie zabraknie. Generalnie rajd będzie miał łagodny przebieg (co nie oznacza, że zupełnie płaski), a dla zainteresowanych nieco krótszym dystansem mamy w rezerwie wersję MINI liczącą nieco ponad 80 km.

Formularz rejestracyjny znajduje się na www.protimer.pl/bio/569, a w każdym z rajdów może wziąć udział do 150 Uczestników.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy plan wydarzenia:

09.00     Otwarcie Biura Rajdu, rejestracja

10.45     Odprawa organizacyjno-techniczna dla Uczestników i Służb Technicznych