Rzepińscy diabetycy nie zwalniają tempa! - Powiat Słubicki

Jesienne spotkanie integracyjno - edukacyjne w Basiorówce w Starościnie, a także obchody Światowego Dnia Walki z Cukrzycą - to tegoroczne zadania rzepińskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, na które, w ramach konkursu na realizację zadań publicznych, zarząd powiatu przyznał dofinansowanie.

- Dziękujemy! To właśnie dzięki tym środkom możemy zorganizować te niezwykle ważne dla nas wydarzenia, na które już dziś serdecznie zapraszamy! - mówiła staroście Leszkowi Bajonowi podczas podpisania umowy Leokadia Musolf, sekretarz Koła.
Cieszymy się z radości rzepińskich diabetyków i dziękujemy za zaproszenie!