Dziewczęta powalczą o puchar starosty! - Powiat Słubicki

Pisaliśmy już, że ogłoszony przez zarząd powiatu konkurs na realizację zadań publicznych dla naszych organizacji i stowarzyszeń został rozstrzygnięty, a teraz przyszedł czas na niezbędne formalności.

Dziś starosta Leszek Bajon podpisał umowę z Uczniowskim Klubem Sportowym "Jedynka" w Słubicach na dofinansowanie V Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Starosty Słubickiego.
Zmagania mają odbyć się jesienią, ale już dziś rezerwujemy sobie miejsca na widowni!
Przy podpisaniu umowy nie mogło zabraknąć zawodniczek "Jedynki", był też senator Władysław Komarnicki, wielki fan sportu i honorowy prezes Stali Gorzów. Raz jeszcze dziękujemy za wizytę!