Starosta Leszek Bajon prezesem Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Słubicach! - Powiat Słubicki

Wyboru dokonano podczas wczorajszego, pierwszego w tym roku posiedzenia zarządu. Gratulujemy!

Ponadto omówiono organizację tegorocznych obchodów Dnia Strażaka i organizację powiatowych eliminacji turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” oraz Powiatowych Zawodów w Sportach Pożarniczych. Rozpatrzono także i zaopiniowano wnioski o nadanie odznaczeń i medali z okazji Dnia Strażaka. Przyjęto też plan działania i terminarz posiedzeń zarządu w 2019 roku.
Spotkanie poprowadził dh Wojciech Śliwiński, wiceprezes zarządu ZOP ZOSP RP, a zarazem komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Słubicach.