Kolejny jubileusz w powiecie! - Powiat Słubicki

Nauczyciel dyplomowany biologii, przyrody i rewalidacji indywidualnej, następnie wicedyrektor, a od 2017 roku dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Słubicach. Na pewno wiecie, o kim mowa.

Tak, tak, to Agnieszka Krawczyk, która odebrała dziś od starosty Leszka Bajona i wicestarosty Roberta Włodka nagrodę z okazji przepracowania dwudziestu lat!
- Dziękuję za dotychczasową wieloletnią i sumienną pracę oraz życzę dalszych osiągnięć w pracy zawodowej i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym - pisał starosta w swoim liście. A my przyłączamy się do gratulacji!