Powiat planuje kolejne unijne projekty - Powiat Słubicki

Między innymi o unijnych projektach, realizowanych przez powiat słubicki, a także tych, do których powiat zamierza w najbliższym czasie przystąpić, rozmawiał dziś starosta Leszek Bajon i jego zastępca Robert Włodek z członkiem zarządu województwa Tadeuszem Jędrzejczakiem oraz dyrektorem Biura Współpracy Zagranicznej i Europejskiej Współpracy Terytorialnej Radosławem Brodzikiem.

Nasi goście zachęcali do udziału w unijnych projektach, zwłaszcza o charakterze transgranicznym (takich jak np. wspólne przedsięwzięcia strażaków z obu stron Odry). Padły też zapewnienia o pomocy przy realizacji kolejnych projektów. Dziękujemy! Na pewno skorzystamy. - We władzach województwa mamy przyjaciół. Wykorzystamy to dla dobra mieszkańców! - zapewniali po spotkaniu L. Bajon i R. Włodek.