Ogłoszenie o powołaniu Powiatowej Rady Kobiet oraz o naborze kandydatek na członków Powiatowej Rady Kobiet - Powiat Słubicki

W załącznikach poniżej:

Uchwała Zarządu Powiatu Słubickiego w sprawie powołania Powiatowej Rady Kobiet, uchwała Zarządu Powiatu Słubickiego w sprawie ogłoszenia naboru kandydatek na członków Powiatowej Rady Kobiet, formularz zgłoszeniowy oraz klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych:

pdfUchwala-Zarzadu-Powiatu-Slubickiego-w-sprawie-powolania-Powiatowej-Rady-Kobiet.pdf1.58 MB

pdfUchwala-Zarzadu-Powiatu-Slubickiego-w-sprawie-ogloszenia-naboru-kandydatek-na-czlonkow-Powiatowej-Rady-Kobiet.pdf477.51 KB

Formularz-zgloszeniowy-Rada-Kobiet.doc73 KB

pdfklauzula--Powiatowa-Rada-Kobiet.pdf208.74 KB