Poświęcili cenny czas, by odnowić swoje miejsce pracy - Powiat Słubicki

Nasz wczorajszy tekst o niesamowitym arcydziele, które od niedawna zdobi ścianę świetlicy Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ośnie Lubuskim, spotkał się ze sporym zainteresowaniem.
Przypomnijmy: ogromne malowidło, przedstawiające mauzoleum Tadż Mahal, wyszło spod pędzla nauczycielki Moniki Stegeman oraz wolontariuszki Agnieszki Dulik.
Okazało się jednak, że talent malarski drzemie także w innych wychowawcach Ośrodka!

Jego nauczyciele i pracownicy poświęcili bowiem pierwszy tydzień ferii, zakasali rękawy i raźno wzięli się do odnawiania ścian internatu.
- Idąc przez dwa piętra wciąż czuć zapach farby, której zakup był jedynym poniesionym przez nas kosztem. Teraz żywe kolory ścian czynią to miejsce weselszym - podkreśla dyrektor MOS-u Jolanta Kawecka-Smalec.
- Jestem pod wrażeniem. Tym ludziom należą się słowa szacunku. Poświęcili bowiem swój czas, by wyremontować miejsce, w którym pracują - chwalił pracowników Ośrodka starosta Leszek Bajon podczas wczorajszej sesji Rady Powiatu.
Przyłączamy się! A więcej zdjęć wyremontowanego internatu znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.