W Powiatowym Ośrodku Wsparcia karnawał na całego! - Powiat Słubicki

Poznajecie osoby na zdjęciu?
Dla tych, którzy mają z tym problem, spieszymy z pomocą: to wicestarosta Robert Włodek, w towarzystwie powiatowej radnej i szefowej Warsztatu Terapii Zajęciowej w Żabicach Moniki Karasińskiej oraz Karoliny Rudzińskiej, dyrektora Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Rzepinie.

To właśnie jego uczestnicy zaprosili nas dziś na wspaniałą zabawę karnawałową. Nie zabrakło także gości z zaprzyjaźnionych placówek - Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Krośnie Odrzańskim i Środowiskowego Domu Samopomocy w Bieganowie.
Jak na karnawał przystało, była zabawa przy nieśmiertelnych hitach, piękne, własnoręcznie wykonane maski, szaleństwa przy zumbie oraz wyśmienity poczęstunek.
- Zawsze, kiedy was odwiedzam, przez resztę dnia jestem naładowany pozytywną energią. Życzę wspaniałej zabawy i raz jeszcze, w imieniu swoim i starosty, dziękuję za wspaniałe kartki świąteczne, które dla nas wykonaliście - mówił wicestarosta Robert Włodek.

2 copy copy copy copy
Dziękujemy za zaproszenie! Więcej zdjęć z zabawy znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.