Słubiczanie murem za Owsiakiem! - Powiat Słubicki

- Jestem tu z tego samego powodu, co inni: by stanąć u boku Jurka Owsiaka, który, mimo, że dalej będzie dyrygować Wielką Orkiestrą, to wciąż potrzebuje naszego wsparcia - mówił w niedzielę wicestarosta Robert Włodek.

Oprócz niego przy fontannie na pl. Przyjaźni zebrało się kilkudziesięciu mieszkańców, którzy przyszli zamanifestować swoje poparcie dla szefa WOŚP.
- To, co robi ten człowiek jest niesamowite! Na szczęście wycofał swoją rezygnację, bo jeśli nie on to kto? - mówili nam zadowoleni mieszkańcy, wieszając na drzewach i fontannie czerwone baloniki oraz własnoręcznie wykonane serca.
- Stańmy murem za Owsiakiem, tak jak on stoi za naszymi dziećmi! Przyjdźmy z czerwonymi balonami, zróbmy zdjęcie i wyślijmy je do Jurka! - apelowali przed akcją jej organizatorzy, którym serdecznie dziękujemy!

Więcej zdjęć sprzed fontanny znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.