Tak wyglądała studniówka tegorocznych absolwentów Rolniczaka - Powiat Słubicki

Pamiętacie swój studniówkowy bal? Bo wiceprzewodniczący Rady Powiatu Ryszard Chustecki owszem.
- Choć minęło już ponad czterdzieści lat... - zaznaczył ze śmiechem, podczas inauguracji studniówki tegorocznych absolwentów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Słubicach.

Trzeba podkreślić, że wiceprzewodniczący to również absolwent tej szkoły. Pan Ryszard z nostalgią wspominał lata spędzone w jej murach, a następnie, w imieniu starosty, życzył wszystkim wspaniałej zabawy i połamania pióra na maturze. Towarzyszyli mu: członek zarządu powiatu Maciej Błoński oraz powiatowa radna Monika Karasińska.
Bal nie mógł się rozpocząć bez tradycyjnego poloneza, nagrodzonego burzą oklasków.
Były podziękowania oraz kwiaty dla nauczycieli, wzruszające i radosne wspomnienia, refleksyjne słowa dyrektora szkoły Marii Skalniak... A potem przyszedł czas na zabawę która trwała aż do rana.

Więcej zdjęć ze studniówki znajdziecie na naszym profilu na Facebooku.